10 nejlepších momentů Twilight ságy

Blížící se konec roku je jako stvořený pro malou rekapitulaci natočených dílů Stmívání. K tomuto činu se rozhodl web movies.com. Pojďte se proto nyní společně s námi podívat a zavzpomínat na momenty, které hodnotí jako nejpovedenější. Všechny popsané scény přitom byly vybrány z prvních třech dílů ságy.

1. Jako první uvedeme Edwardovu záchranu Belly před dodávkou. Většina fanoušků na tuto scénu velmi ráda vzpomíná, jelikož ti, kteří do té doby o Stmívání nic nevěděli, se zhrozili možného konce života hlavní hrdinky.

Bella a Edward

2. Další scéna je předmětem častého parodování. Jedná se o část, kdy Bella přiznává Edwardovi její vědomí o tom, že je upír. Pokud se zeptáte někoho, kdo tento film výslovně nenávidí na to, co mu utkvělo v paměti, pravděpodobně vám odpoví právě tento okamžik.
3. Poslední nejlepší moment v prvním díle je nepochybně závěrečný tanec páru v altánku. Pokud by vás zajímalo, jaká píseň přitom zní, jedná se o název Flightless Bird: American Mouth.

Altánek
4. Přesuňme se nyní na Nový měsíc a zavzpomínejme na samotnou Bellu v lese poté, co ji Edward opustil. I když se jedná o velice smutnou scénu, zmiňovaný web ji do tohoto seznamu zařadil.
5. Pátý okamžik potěší hlavně fanoušky týmu Jacob. Jedná se o scénu Belliného učení jízdy na motorce. Když nad ní ztratí kontrolu, Jacob se za hlavní hrdinkou vydává.

Jacob

6. Další scéna se musela líbit snad všem. Bella běžící v Itálii přes rušné náměstí ve snaze zachránit Edwarda a jejich náslené políbení určitě dojalo všechny příznivce filmu.

7. Další scéna se odehrávala u Voltuirových. K tomu snad není co dodávat. Snad každý z nás totiž prožíval strach.

8. Po druhém díle přichází na řadu Zatmění. Po dlouhé pauze Edwarda v příběhu se musel režisér zaměřit na romantiku. A to se povedlo, nemyslíte? Vzpomeňte si například na scény na louce.

9. Polibek Belly a Jacoba. Tento moment se zaryl do paměti nejednomu fanouškovi. Je to totiž takové vyvrcholení soupeření vlkodlaka a upíra.

10. Sladkou tečku na závěr představuje poslední scéna na louce, kdy se pár konečně zasnoubí. Žádní novorození upíři ani Victoria je netrápí, a tak se mohou klidně poddat svému štěstí.

Další čtení:

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u 10 nejlepších momentů Twilight ságy

  1. twajlajk saga napsal:

    ten film je ten nejlepsi film mim zivote protozu jsou tam upiri a dobri to hrajou a nanic jiniho nekoukam jenom na twajlajk saga

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>