3 nové fotografie ze Stmívání 4

Dnes byly oficiálně zvěřejněny další snímky z filmu Twilight sága: Rozbřesk, a proto se o ně s vámi v následujícím článku podělíme.

Jako první lze spatřit Emmetta, jež nese obrovskou kládu. Ta by měla být dle úvah určena pro postavení krásného domečku Edwarda Belly.

Emmett s kládou

Druhá fotografie už bohužel tak pozitivní není. Vidíme rozzuřeného Jacoba a za ním několik upírů, tudíž jde o scénu, kdy se vlkodlaci chystají zabít Bellu, jelikož neví, co od jejího plodu mohou očekávat. Mezi fanoušky se živě diskutuje, jestli bude útok proveden před nebo až po porodu. Jak však můžeme vidět na tomto obrázku, Edward má na košili krev, tudíž by již měla být Bella od svého dítěte odpoutána.

Jacob

Poslední na řadě je nádherné  vyobrazení lásky. Jedná se o scénu ze svatby, přičemž  vlevo se nachází Carlisle Esme a na druhé straně Jasper Alice. Která fotografie se líbí nejvíce vám? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem!

SvatbaZdroj: foforks.com.br

Další čtení:

Příchozí vyhledávací dotazy:

 • Esme rozbřesk
 • alice na svatbě - twilight
 • twilight 4 porod
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u 3 nové fotografie ze Stmívání 4

 1. Hana napsal:

  O prvním obrázku si myslím, že nejde o stavbu domečku ( také jsem si to chvíli myslela ), ale když si obrázek prohlédnu do detailu, tak bych řekla, že jde o přípravu Belliny svatby. V pozadí jsou vidět květiny, obaly na obleky apod. Takže já bych spíše odhadovala přípravy na Bellin den, kdy se vše nádherně zdobí, aby svatba byla jako v pohádce… :-)

 2. Mishelka napsal:

  Líbí se mi všechny..Nejde vybrat jen jeden….<3

 3. terezka napsal:

  je to skvele obe sou krásne kazda za to stoji

 4. Fotografie napsal:

  Obě fotky jsou super a i ta podoba i když to nejsou rodiče a děti…. No prostě super!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>