Herci se shodují v jednom: Stmívání 4 bude dokonalé!

Twilight 4Všichni, kteří se na tomto snímku podíleli, v jednotlivých rozhovorech potvrdili, že to opravdu bude stát za to. Twilight 4 by totiž měl být nejzajímavější a zároveň nejnapínavější ze všech dílů. Ještě aby ne, když se zde vyskytne obrovská zápletka. Tak například Taylor Lautner, který zde představuje vlkodlaka Jacoba, uvedl, že se mu po jeho roli bude opravdu stýskat. Jen si to představte. Čtyři roky herci pracovali na tomto dokonalém filmu, museli se potýkat s mnoha problémy a jakoby žili v jiném světě. Jejich role jim tolik přirostla k srdci, že je pro ně velmi těžké uvěřit v definitivní konec. Protože si však mezi sebou dohromady vytvořili silné přátelské pouto, tedy v případěKristen Stewart Roberta Pattinsona zřejmě více než to, hodlají se co nejčastěji společně scházet. Nepřipadá vám to úžasné?

Další čtení:

Příchozí vyhledávací dotazy:

  • stmívání tapety
  • herci twilight 4
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Herci se shodují v jednom: Stmívání 4 bude dokonalé!

  1. twilight 4 napsal:

    nevíte za jak dlouho to bude na internetu a o co přesně tam pude (děj)

  2. admin napsal:

    Hodně informací je tady na webu, a jinak stačí vydržet posledních 17 dní a máme tu premiéru :-) To teprve bude nášup novinek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>