Jak se stát upírem

Tématika upíru a nadpřirozených postav (vlkodlaků) je filmu Stmívání 4 velmi blízká. Právě proto by vás, čtenářky a čtenáře tohoto blogu, mohl zaujmout článek popisující jak se stát upírem. Na mysli v tomto případě nemáme tvorbu nějakého kostýmu ale zcela regulární transformace v téměř nesmrtelného tvora.

Uvedené informace vychází z nejrozšířenějších bájí a mytologií. Mimo jiné se

Jak se stát upírem

Foto: Stuart Miles / freedigitalphotos.net

například dozvíte, jak je to s údajnou nesmrtelností upíra. Skutečně jej nemá co ohrozit? Hlavní podrobnosti přitom směřují k samotné proměně upíra. Otázka jak se stát upírem má sice poněkud jednoduchou odpověď týkající se transformace lidského těla, proces začleňování do rodu upírů však významně pokračuje i po samotné proměně. Podobně jako se například Bella musela naučit používat své schopnosti, stejným tréninkem prochází i mladý upír. Neméně důležité je přitom seznámení s pravidly upířího světa, o kterých lidé povětšinou nemají ani tušení.

Další čtení:

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>