Jak vypadaly hvězdy ze Stmívání před natáčením? Máme fotky!

Která z hvězd se vám líbí nejvíce?

Výsledky

Loading ... Loading ...

Jistě nejzajímavější proměnu prodělala právě Kristen Stewart. Z průměrné nenápadné dívky se světlými vlasy se takříkajíc přes noc stala půvabná, tmavovlasá a tak trochu neohrabaná Bella Swanová, která dokázala zaujmout nejedno lidské oko. Vlastně více než to, dokonce i upíří a vlkodlačí! Posuďte sami, není úžasná?

Bella

Další na řadě je sympatická  herečka Ashley Greene, která se proslavila právě svou rolí drobné a vždy veselé Edwardovy sestry - Alice Cullen. Její změna však nemusela být příliš velká, protože celkem odpovídala režisérovým představám.

Alice

A poslední koho si dnes ukážeme je velmi oblíbený mladý herec Taylor Lautner, představující v příběhu vlkodlaka Jacoba Blacka. Na fotce zde můžete vidět celkem patrný rozdíl především v jeho vlasech, jinak se však moc nezměnil. A co vy? Líbí se vám spíše před nebo po?

Taylor

Další čtení:

Příchozí vyhledávací dotazy:

  • jak vypadat jako upír
  • jak vypadat jako kristen stewart
  • kristen stewart vlasy
  • jak vypadat jako bella
  • jackob ze stmívání
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>