Kellan Lutz spatřen v Los Angeles se svou přítelkyní!

Kellan Lutz s přítelkyní

Ano, je tomu tak. Představitel Emmetta ve Stmívání 4 se rozhodl podívat do Los Angeles se svou partnerkou Sharni Vinson. Ta se věnuje především modelingu, zpěvu a herectví, o čemž svědčí i fakt, že ji můžete na televizních obrazovkách spatřit v seriálu Home and Away. Tvoří tak společně velmi krásný pár. Ostatně, můžete se přesvědčit sami, jelikož vám k tomuto článku přikládáme i kvalitní fotografii. Je z ní více než patrné, že jim to společně opravdu sluší. Dokonce se rozhodli spolu i ladit, a to v klobouku a slunečních brýlích. Šaty pak odpovídají současnému ležérnímu a pohodlnému stylu. Otázkou však zůstává, zda si  někteří fanoušci nemyslí, že s Rosalií zTwilight 4 mu to sluší více. Jaký máte názor vy?

Zdroj: todotwilightsaga.blogspot.com

Další čtení:

Příchozí vyhledávací dotazy:

  • twailait saga
  • kellan lutz
  • kellan lutz přítelkyně
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>