Miluješ Stmívání? Pak ti nesmí chybět stylový doplněk!

Ať už se řadíš mezi vášnivé fanynky týmu Edward nebo dáváš přednost vlkodlakům po boku Jacoba, určitě máš hluboko v srdci ságu Twilight, která se již navždy zapsala do tvého života. A protože správné nadšenkyni nesmí chybět originální dekorační předměty, které dají celému světu vědět o tvojí velké lásce, poradíme ti, kde nakupovat! Nebude třeba nikam chodit, vše pohodlně vyřídíš ze svého domova. Seznámíme tě totiž s internetovým obchůdkem fantoys.cz. Vybírat si můžeš  z kvalitních věcí s Twilight tématikou. O tom, že zde již mnoho lidí učinilo svoji objednávku svědčí i stoprocentně pozitivní hodnocení na Heurece.

Stylová peněženka

Peníze potřebujeme mít neustále u sebe, včetně nejrůznějších dokladů či průkazek na autobus. Ale kdo by se chtěl pyšnit neoriginálním kouskem? Nejspíše nás moc nebude. Ovšem peněženka opatřená potiskem tvých oblíbených hrdinů je už trochu jiný šálek kávy a vychází na 179 Kč. Jen si představ ty závistivé pohledy kamarádek, až tento doplněk vytáhneš z kabelky! Své čestné místo si zde přitom užívá Jacob s Bellou.

Kabelka týmu Edward

Fandíš-li spíše upírům než vlkodlakům, bude pro tebe jako stvořená krásná moderní kabelka týmu Edward, která dá všem na vědomí, ke kterému týmu se řadíš. Tašku můžeš nosit velice pohodlně přes rameno, tento styl se poslední dobou stal velice moderním. A co takhle používat ji cestou do školy? Mezi ostatními spolužačkami jistě zazáříš.

Láhev pro sportovkyně


Věnuješ se nějakému sportu, tanci či si jen občas zajdeš zacvičit? Pokud souhlasně pokyvuješ hlavou, jistě se ti bude ke zmíněným aktivitám hodit láhev na vodu. A proč vlastnit nějakou klasiku, kterou má každý, když můžeš mít tu, nad kterou by se jistě Edward pousmál? Láhev za 130 Kč disponuje navíc karabinkou a můžeš si ji tak zavěsit.

Vyzdob svůj pokoj plakátem

Dekorace je velice důležitá, a proto na ni rozhodně nezapomeň. Představ si, jak originálně bude vypadat tvůj pokoj, když jej obohatíš o krásný plakát s tvým oblíbeným hrdinou! Pamatuješ si ještě na Jacoba, když měl dlouhé vlasy a nevinný pohled? Právě tohle můžeš mít u sebe doma! Pro náročnější fanynky či pro ty, které dychtí po originále, je tu dokonce i plakát s originálním podpisem, ale pravda, stojí téměř 36 tisíc korun :-( .

Samozřejmě náš výčet není ani zdaleka kompletní. O tom, že výrobků s Twilight tématikou je více než dost se můžeš ostatně přesvědčit sama! Jistě si najdeš svého favorita a možná svým nákupem započneš celou sbírku.

Komentáře nejsou povoleny.