MTV poskytla novou fotografii z první části Twilight 4

Na obrázku máme možnost vidět pouze Edwarda Bellu. Ta je netradičně v županu, což nutí fanoušky přemýšlet, o jakou scénu se zrovna jedná. Vzhledem k tomu, že ji Edward jakoby podpírá, odhadujeme, že jde o jeden ze snímků zachycující Bellino těhotenství ve Stmívání čtyři. Její manžel zde totiž má tvrdý vážný výraz bez jediné stopy úsměvu, tak jak je to popisováno v knize od doby, kdy se dozví, že jeho manželka čeká dítě. Také fakt, že se na levé ruce nenachází snubní prsten tento názor dokládá. Ovšem spekuluje se i o jiných možných variantách výkladu fotografie. Zda se pleteme či nikoliv si budeme muset počkat do premiéry, která se nezadržitelně blíží. Ovšem nedaleko je i událost, kdy by mělo dojít k odhalení něčeho velkého. Tím datem myslíme 13. září, tedy den, kdy má hlavní hrdinka ságy narozeniny. Proto sledujte náš web či pro jednodušší hledání novinek stiskněte tlačítko To se mi líbí, které se nachází na stránce vpravo nahoře.

Stmívání 4Zdroj: mtv.com

Další čtení:

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u MTV poskytla novou fotografii z první části Twilight 4

 1. Marcelka napsal:

  Ta fotka je zajímavá :) myslím, že by to mohla být scéna, kdy Bella říká, že to dítě chce, ale Edward se ji to snaží rozmluvit. :) ;)

 2. Hana napsal:

  Tak to já si naopak myslím, že jde o fotografii, kdy Bella chce opět se svým manželem sex, ale on po předchozím nebezpečí pro ni, kdy měla na sobě spoustu modřin, to nechce znovu opakovat. A ona se ho snaží přesvědčit. A co se týče prstenu na levé ruce, tak ten na této fotografii vůbec není vidět, takže popis mi nějak nesedí / viz věta : Také fakt, že se na levé ruce nenachází snubní prsten tento názor dokládá /… Levou ruku zde má Edward za Belly zády. Ale to neva, i tak jste super web a těším se na nový trailer.

 3. Admin napsal:

  Myšlena byla levá ruka Belly. Ta vidět jde. Je pravda, že jsme mohli konkrétně upřesnit, zda-li v článku jde o ruku Belly či Edwarda.
  Ale určitě děkujeme za zajímavý názor. :-)

 4. Hana napsal:

  Tak já nevím :-) na levé ruce Belly snubní prsten ( kroužek ) vidím, a zásnubní prsten ten má na nových plakátech na pravé ruce :-)

 5. Admin napsal:

  Je to zapeklitá fotka. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>