Robert Pattinson je zasnoubený!

Náš oblíbený herec, který si zahrál roli přitažlivého upíra ve filmové sáze Stmívání, se opět zamiloval. A jelikož jeho láska je patrně tak silná, že věří, že přetrvá již navždy, rozhodl se požádat svoji vyvolenou o ruku. Pro někoho může být pouhých sedm měsíců, které pár prozatím strávil bok po boku na sňatek poněkud málo. Ve světe slávy to však možná chodí trošku jinak.

Robert Pattinson a FKA Twigs

Foto: www.mirror.co.uk

A nyní to nejdůležitější. Kdo je ta šťastná žena, která se bude moci světu chlubit nejkrásnějším upírem všech dob? Nebudeme dlouho napínat. Jeho vyvolenou se stala zpěvačka FKA Twigs.

Vezmeme-li v úvahu, že během natáčení Twilight se mluvilo o jeho vztahu s Kristen Stewart, můžeme se poněkud zarazit nad tím, jak se změnil vkus herce. Jak si totiž můžete sami prohlédnout na přiložené fotce tohoto zasnoubeného páru, FKA Twigs působí poněkud extravagantně. Zvláště pak piercing v nosu vypadá prapodivně. Nemyslíte?

 

Další čtení:

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>