Stmívání 4 2. část se blíží

Očekávaný film Stmívání 4 2.část se blíží pomalu, ale jistě do kin. S pokračováním osudu Belly se první šťastlivkyně seznámí  ještě před Vánocemi. Konkrétně si v kalendáři nalistuje datum 15 listopadu 2012, kdy Česká republika konečně zažije pokračování romantické variace na hororovou ságu.

Pokud se chcete nechat za každou cenu přepravit, rozhodně nepokračujte v dalším čtení. Prozradíme si totiž, o čem celý film vlastně bude. Uvedeme však pouze informace dostupné v traileru, takže finální rozuzlení necháváme na režisérovi.

Belle (Kristen Stewart) se narodí malá holčička, jenž však začne velmi rychle růst. Jak je to možné? Hlavní hrdinka totiž bude konečně Edwardem (Robert Pattinson) proměněna v upírku. Toto své přání ostatně vyjádřila již v předcházejících dílech. Dítěte se však začne bát nepřátelský klan, jenž zareaguje poněkud nepřiměřeně. Zvolí cestu zničení všeho co nezná a hlavnímu zamilovanému páru proto půjde o život. Naštěstí mu na pomoc přispěchají upírské rodiny z celého světa v čele s Jacobem a vlkodlaky. Jak finální souboj dopadne? Na to již budete muset do kina.

Další čtení:

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>