Stmívání 4 očima fanoušků

Jelikož již včera byla možnost zajít si na půlnoční premiéru filmu Twilight sága: Rozbřesk, využili toho ti opravdu největší nadšenci snímku. A protože se všichni shodují téměř v každé myšlence a pocitu, přinášíme vám dnes výčet těch opravdu nejvydařenějších scén dle zhodnocení samotných fanoušků. Jako první to je svatba, zvláště pak kouzelný proslov Belliného otce Charlieho a pochopitelně líbánky. Pak například Bellina přeměna v upíra nebo scény s vlkodlaky, kdy musel režisér vyřešit problém s komunikací pomocí myšlenek. Ale co považují fanoušci za opravdu jedinečné? Jacobův otisk. Změnu jeho výrazu z odhodlání narozené dítě zabít na naprosto oddanou tvář si z tohoto filmu určitě zamilujete. Uvidíte také Renesmee jako dospělou či vzpomínky Edwarda na dobu, kdy zabíjel lidi. Zkrátka naprosto úžasný snímek, který za to dlouhé období čekání skutečně stojí. A co vy? Jaká je vaše nejoblíbenější scéna ze Stmívání 4?

Stmívání 4 - šaty

Další čtení:

Příchozí vyhledávací dotazy:

  • premiéra twilight 4 druhá časť
  • stmívání rozbřesk 2 část premiéra
  • twilight saga rozbřesk 2 část kniha
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Stmívání 4 očima fanoušků

  1. Elis napsal:

    Nejoblíbenější scéna z BD? Tak to podle mně ani nejde určit, samozřejmě jsem se neskutečně těšila na líbánky, ale tase se objevilo tolik scén, které jsem netušila, že budou tak skvělé, a proto mě velmi mile překvapily. Ovšem má jednu jedinou malou výtku, chtěla jsem znát úskalí Bellinina těhotenství, těšila jsem se na tu scénu, jak bude stát u lednice a pít krev. Musím přiznat, že mě toto trochu zklamalo, ale jak říkám, ty neočekávaně dobré scény mi to vynahradily. Také mě docela mrzí, že jsme neviděli víc scén, jak Bella o líbánkách přemlouvá, ale možná to bylo taky tím oparem vzrušení, protože musím po pravdě přiznat, že si skutečně pramálo pamatuji z celé akce, kterou jsme s kamarády podnikli, ale už se těším až si budu moc Rozbřesk znovu pustit.
    Jak jsem někde četla komentář: Stmívání bylo dokonalý. Bylo trochu jako samostatný film. Nový měsíc ještě ušel. Zatmění bylo taky krásné, ale žádný z těch tří dílů se nevyrovná tomu čtvrtému.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>