Taylor Lautner přiletěl do New Yorku

Taylor Lautner

Herec, kterého ze Stmívání čtyři znáte jako vlkodlaka Jacoba, zavítal do New Yorku, aby se zúčastnil premiéry svého nového filmu Abduction, v českém překladu Bez dechu. Pokud jste zarytí fanoušci této filmové hvězdy, potěší vás skutečnost, že od 29.9.2011 budete moci snímek zhlédnout na plátnech našich kin. Podívejme se však nyní společně na přiloženou fotografii. Ta byla pořízena na letišti JFK. Taylor se zde částečně maskuje slunečními brýlemi, ovšem fotoaparáty jej stejně zachytily. Oblečen je přitom do obyčejného a nijak výrazného šedého trička. I přesto zde však vypadá velmi dobře. A jinak tomu jistě nebude ani v Twilight 4. Těšíte se?

Zdroj: justjaredjr.buzznet.com

Další čtení:

Příchozí vyhledávací dotazy:

  • stmívaní 4 v kinech
  • twilight 4 v kinech
  • taylor lautner bez trička
  • taylor lautner filmy
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Taylor Lautner přiletěl do New Yorku

  1. chci povlečení napsal:

    Taylor je můj oblíbený herec.Chci jeho povlečení !!! :( ale nemůžu ho sehnat neíte kde ho se ženu prosím ??

  2. Ahoj prý jsi velká faninka Taylora a chceš jeho povlečení.No já našla vednu dobrou webovou stránku kde máš nejen povlečení ale i tryčka,fotky z natáčení a noemální,řetízky a knížky.Najeď si na seznam a tam napiš STMÍVÁNÍ OBLEČENÍ a máš to můžeš objednávat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>