Twilight sága: Rozbřesk – 2. část vás naprosto uchvátí

Do kin v nedávné době dorazilo závěrečné pokračování světoznámé ságy, ve které hlavní hrdiny symbolizují upíři a jejich pradávní nepřátelé – vlkodlaci. Příběh tentokrát potěší i některé mužské diváky, kteří až dosud romantiku odsuzovali. V této poslední části se totiž diváci dočkají i napínavého souboje. Díky skvělému provedení opravdu stojí za zvážení návštěva kina, které stoprocentně umocní zážitek z fantastického filmu Stmívání 4 – 2. část oblíbeného u mladší i starší generace.

O co vlastně půjde?

První část Rozbřesku skončila pochopitelně šťastně. Přeměna hlavní hrdinky Belly proběhla úspěšně a ona poprvé otevírá červeně zabarvené oči viditelné na nepřirozeně bledém obličeji.Dítě se rovněž náročnou cestou probojovalo na svět. Může se zdát, že teď již žádný problém nehrozí. Opak je ovšem pravdou. Dítě se jeví jako velmi záhadné. Roste zázračnou rychlostí a pochopitelně nejednoho člena rodiny Cullenových přepadá úzkost a stres. Navíc nesmíme zapomenout na Jacoba, jeho oddělenou malou smečku a fakt, že se do novorozence otiskl, což znamená, že je nucen jej chránit a být s ním do konce života. Jak však tuto informaci ponesou rodiče malé Renesmee? Další menší komplikaci přinese Charlie (otec Belly), který pochopitelně o své vnučce nemá nejmenší zdání. Otázkou zůstává, jak si upíří rodina s potíží poradí. Jako další lze uvést fakt, že Jacob se stavěl proti přeměně jeho nejbližší přítelkyně. Změní se snad něco v jejich vztahu? Budou z nich nepřátelé, jelikož příroda jinak ani nedovoluje? Poslední nejdůležitější bod představuje prozrazení malé Renesmee mocné rodině sídlící v Itálii – Voltuirovým. Ti v ní vidí hrozící nebezpečí, a proto Alice v jednom ze svých vidění zaznamená hrozivý obraz budoucnosti. Celá armáda se vydá zabít klan Cullenových. Ti se ovšem nechtějí vzdát, i když myšlenky jsou spíše černé. Svolají všechny přátele a zmobilizují veškeré síly na tento poslední souboj, který rozhodne, jak Stmívání 4 – 2. část vlastně dopadne. Na poslední chvíli se připojí i vlkodlaci, přesto však početně za svými soupeři zaostávají. Jak tato strhující bitva skončí? To vše a mnohem více uvidíte ve snímku Twilight sága: Rozbřesk – 2. část. Nenechte si v žádném případě ujít završení filmu, který byl natočen dle stejnojmenných knih a stal se populárním na celém světě.

Další čtení:

Příchozí vyhledávací dotazy:

  • Jak dopadne Rozbresk 2
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Twilight sága: Rozbřesk – 2. část vás naprosto uchvátí

  1. stemoc dobří a doufám že bude i 6 tak hodně štěstí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>