Výrobky s potiskem hlavních postav Stmívání 4

Výrobky do kina

Na trhu se již pomalu začíná  objevovat  zboží s potiskem na téma Twilight 4. Vybírat si můžete mezi nepřeberným množstvím předmětů, z nichž si jistě každý příjde na své. Motiv byl zvolen prakticky skoro všude stejný. V prvním případě si můžete danou věc pořídit se společnou fotkou EdwardaBelly Jacoba, v druhém se na fotce nachází každý samostatně. A co se vám tedy vlastně všechno nabízí? Z oblečení si můžete vybrat například krásné tričko či kšiltovku. Pro milovníky přívěšků na klíče je zde připravena pestrá škála nejrůznějších výrobků s tváří vašich oblíbenců. A co teprve zaujmout okolí stylovým náramkem? I to je možné. Na závěr si ještě představíme to nejzajímavější. Některá zahraniční kina se totiž pravděpodobně chystají na premiéru Stmívání 4 vybavit stánky s popcornem tématickou miskou na tuto oblíbenou potravinu. Mnozí fanoušci tak mohou být po příchodu mile překvapeni.

Výrobky - přívěšky na klíče

Další čtení:

Příchozí vyhledávací dotazy:

  • twilight výrobky
  • twilight předměty
  • twilight 4 v kinech 2011
  • stmívání předměty
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>