Záložky do knihy s vašimi oblíbenými hrdiny

Na trhu se právě objevily tři jedinečné záložky do knihy s potiskem postav ze ságy Stmívání. Vybírat si můžete mezi BellouEdwardem Jacobem, přičemž všechny vás jistě zaujmou svým neotřelým vzhledem. Na přiloženém obrázku si povšimněte podobnosti ozdobného šněrování s korálkem a papírového základu.

Bella záložka

V případě hlavní hrdinky byla zvolena barva světlá, krémová. Ta se shoduje s jejím svrškem. Make-up není nijak přehnaný a působí tak docela přirozeně.

Edward záložka

U navždy sedmnáctiletého upíra Edwarda lze stejně tak vidět shodné zbarvení korálku a jeho košile. Modrá tak na jeho bledé kůži vypadá velmi dobře.

Jacob záložka

Na závěr se ještě podíváme na usměvavého vlkodlaka, kterého ve filmu znázorňuje Taylor Lautner. Tomu bylo na focení vybráno červenohnědé tričko shodné s barvou zdobení. Věrní fanoušci již jistě tuší proč tomu tak je, pro jistotu si to však upřesníme. Když se Jacob přemění do svého zvířecího těla, má jeho srst přesně takovou barvu.

Co takhle tedy potěšit tímto vkusným dárkem některého z vašich přátel? Pokud je příznivcem tohoto příběhu, jistě mu uděláte velkou radost.

 

Další čtení:

Příchozí vyhledávací dotazy:

  • zalozky do knihy
  • záložky do knih
  • Twilight záložka
  • zálozky twilight
  • zalozky do knihy twilight
Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>